اخبار و رویدادها

جلسه مشترک پارک نورا و پلاسما درمان سرو سپید با تیپیکو

جلسه مشترک پارک نورا و پلاسما درمان سرو سپید با تیپیکو

به گزارش روابط عمومی «پلاسما درمان سروسپید»، روز پنج‌شنبه مورخ 6 اسفند 1401جناب آقای دکتر حسین سالم، مدیرعامل شرکت پلاسما درمان سرو سپید، و جناب آقای دکتر نورایی مدیر پارک علم و فناوری نورا، جلسه‌ای با مدیر عامل شرکت هلدینگ سرمایه گذاری دارویی تامین (تیپیکو)، جناب آقای دکتر نکویی‌فر و مدیران این شرکت برگزار نمودند. 


در طی این جلسه، درخصوص همکاری‌های فی‌مابین، سه جانبه بین پارک علم و فناوری نورا، شرکت پلاسما درمان سرو سپید و تیپیکو و همچنین تولید محصولات مشترک بحث و گفتگو شد.

لازم به ذکر است، شرکت سرمایه گذاری دارویی تامین (تیپیکو) با 27 شرکت فعال از سال 1382 در تمامی حوزه‌های زنجیره تامین دارو و مکمل‌های دارویی(تولید مواد اولیه و محصول، پخش و بازرگانی) حضور داشته و بزرگترین هلدینگ دارویی کشور است. تیپیکو با داشتن بزرگترین کارخانجات تولید دارو و داشتن سبد گسترده محصولات، بزرگترین تامین‌کننده داخلی بوده و همچنین در بخش صادرات دارو و مواد اولیه به بیش از 40 کشور، فعالیت های نوآورانه در زمینه تحقیق و توسعه و در حوزه بازرگانی با در اختیار داشتن نمایندگی‌های معتبر بین‌المللی به‌عنوان اثرگذارترین شرکت دارویی کشور مطرح می باشد.